Nightster Special

Cena: 368 000 Kč

Parametry

Rok výroby: 2023
Najeté kilometry: 3 000 km
Objem: 975 ccm
Výkon: 65
Odpočet DPH: Ano
Financování / leasing: Ano
Země původu: Česká republika
Platná STK: ANO
Servisní knížka: ANO
VIN: 5HD1ZF147PS327743
Počet majitelů: 1
Uvedeno do provozu: 2 023 rok
Barva: černá
Modelový rok: 2 023
Harley-Davidson Hradec Králové
Josef Čapský
+420 774 426 075
pepa@harley-davidson-hradec.cz
Jana Černého 31/16, Hradec Králové 7

Popis

Objem:990 ccm
Vyrobeno:2023
Najeto:3000 kmTP / STK:Ano / Ano
Původ:ČR

Stav:nová/předváděcí
Splátky/Leasing:Ano
Odpočet DPH:Ano

Popis:

RH975S Nightster S 2023, černá lesklá barva, Vivid Black, lehký, snadno ovladatelný stroj s dostatkem výkonu.

Motocykl je skladem - ihned k odběru. Demo motocykl se zárukou (možnost prodloužit).

Motocykl Harley-Davidson Nightster je další kapitolou příběhu Harley-Davidson Sportster  – obrovský posun v oblasti výkonu a designu postavený na základech položených před 65 lety.

KAPALINOU CHLAZENÝ MOTOR REVOLUTION (TM) MAX 975T

Výkon, když ho potřebuješ! Motor Revolution (TM) Max 975T je kapalinou chlazený V-Twin naladěný na mohutný točivý moment v nízkých otáčkách a poskytuje razantní akceleraci hned od rozjezdu s robustním výkonem ve středním rozsahu.

RÁM

Motocykl Nightster (TM) nepoužívá tradiční rám. Místo toho pohonná jednotka slouží jako nosný prvek a výsledkem je pevný podvozek a výrazné snížení hmotnosti. Každá komponenta byla konstruována tak, aby byla maximálně kompaktní, lehká a pevná.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE

Nightster (TM) je vybavený sadou technologií, které pomáhají zvýšit jistotu jezdce v neočekávaných situacích nebo při jízdě v nepříznivých podmínkách. Technologie Rider Safety Enhancements pomáhají přizpůsobit výkon motocyklu podle dostupné trakce při akceleraci, deceleraci a brzdění. Tyto systémy jsou elektronické a využívají nejnovější technologie řízení odpružení, brzd a pohonné jednotky.

ROZLOŽENÍ HMOTNOSTI

Použití lehkých materiálů a přesunutí některých komponent na jiné místo pomohlo snížit celkovou hmotnost. Díky centralizaci hmoty motoru a palivového bloku nízko v rámu působí motocykl velmi lehce. To zvyšuje výkon a zlepšuje jistotu jezdce při nasedání na motocykl, manévrování v nízkých rychlostech, průjezdech zatáček a při zastavení.

REŽIMY JÍZDY

Volitelné jízdní režimy elektronicky řídí výkon motocyklu tak, aby lépe odpovídal podmínkám na silnici nebo požadovanému stylu jízdy. Lze zvolit režim Road, Rain nebo Sport. Systém funguje tak, že upravuje intenzitu výkonu, brzdění motorem a reakci systémů ABS a TCS podle jednotlivých režimů.