Vyhledání motocyklu podle parametru

Co je to Harley-Davidson Certified?

  • Harley-Davidson Certified je jméno programu pro prodej ojetých motocyklů Harley-Davidson. Ale samozřejmě se nejedná jen o jméno. Je to hlavně souhrn doplňků a služeb, které kupujícímu nabízejí informace a garanci a tudíž více jistoty při výběru a následném nákupu motocyklu..

Co tedy Harley-Davidson Certified zahrnuje?

  • prohlídku technického stavu motocyklu, která je pro všechny autorizované dealery shodná a ze které dostanete zápis podepsaný provádějícím technikem. Tato prohlídka zahrnuje kontrolu 60 bodů kompletně zahrnujících celý motocykl
  • nabídku na profinancování ojetého motocyklu (pokud splňuje podmínky uvedené v sekci "financování") spotřebitelským úvěrem Harley-Davidson Finance
  • kontrolu původu motocyklu (kdy, kterým dealerem a na kterém evropském trhu byl motocykl uvedený do provozu, eventuelně kdo byl prvním majitelem)
  • kontrolu stavu najetých kilometrů (na základě historie motocyklu a jeho technického stavu)

Jaké motocykly jsou zde nabízeny?

  • V programu Harley-Davidson Certified jsou nabízené motocykly jen a pouze s evropskou specifikací (VIN kód začínající 5HD...). To znamená, že motocykl je určen pro evropský trh a splňuje veškeré legislativní a technické požadavky pro provoz na evropských komunikacích. Na českém i evropském trhu se pohybuje mnoho motocyklů s US specifikaci (VIN kód začínající 1HD...). Tyto motocykly nesplňují, pokud nejsou řádně přestavěny, parametry pro udělení STK (osvětlení - blinkry, tachometr, emise a hlukové limity) a tudíž mohou vznikat problémy při následné prohlídce STK.
  • Motocykly vlastněné dealerem (výkupy protiúčtem, demo motocykly). Výhodou těchto motocyklů je v naprosté většině případů detailní znalost historie provozu, pravidelná servisní údržba a dokonalá znalost technického stavu bez skrytých vad.
  • Motocykly vlastněné zákazníkem. Tyto motocykly jsou v majetku zákazníka dealera Harley-Davidson a prošly kontrolou technického stavu v autorizovaném servisu. Přestože se jedná o motocykly vlastněné zákazníkem, uvedený dealer na nich provedl prohlídku jejich technického stavu a je zprostředkovatelem prodeje. Tyto motocykly bohužel není možné financovat prostřednictvím leasingové společnosti Harley-Davidson Finance.

FAQs